Dilay Çınar Kimdir?

24 yıllık mesleki birikimi;

Çocukluğunda oyuncak bebeklerinin saçlarını yaparak başladığı bu serüvende, ortaokul sıralarına geldiğinde Etiler’de uzun yıllar kuaförlük yapan ilk ustası olan Nejat Nalbant’ın yanında çalışmaya başladı.

En verimli ve en güzel zamanlarını burada geçirerek uzun yıllar çalıştı. Usta ve Usta Öğreticilik Belgelerini aldı.

Mesleğinin en iyilerinden renklendirme ve saç kesim eğitimleri alarak sürekli kendi gelişimine katkıda bulunmaya devam etti ve halen devam etmekte.

Son çalıştığı yerde salon işletmecisi olarak görevini yürüttü ve 2014 yılında 30m2’lik kendi salonunu açma kararı aldı.

Sürekli olarak gelişim ve değişim içerisinde yenilikçi fikirlere önem verdi. 4 yıl sonra 30m2’lik salondan 120 m2’lik bir salona geçti.

2022 yılı itibariyle Ortaköy’de Boğaz Köprüsü manzaralı 200 m2’lik alanda saç, makyaj ve renklendirme üzerine yeni salonunu açtı.

svg+xml;charset=utf

24 yıllık deneyimin hikayesi

Saç tasarımı ve makyaj alanında deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Farkınızı ortaya çıkaran estetik anlayışımız ile benzersiz yanlarınızı konuşturuyor ve sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi daima güçlendirerek ilerliyor ve samimi bir anlayış ile hizmet veriyoruz.

Dilay Çınar Hair Studio

Dilay Çınar'ın keşfini deneyimleyin

Saç Tasarımı alanında daima farklılığı benimseyerek, bu yolculuğumuzda müşterilerimizle birlikte en güzel ve en özel anlara şahit oluyoruz. Estetik anlayışımız ile müşterilerimize benzersiz modeller sunarak, saçlarındaki sırrı keşfetmelerine imkan tanıyoruz.

Mutlu Deneyimleri Öğrenin

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim ilham kaynağımız. Memnuniyetinizi kazandığımız için mutluyuz.